Balandžio 16 d. gimnazijoje vyko Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų 4 klasių mokinių konkursas „Ketvirtoko plunksna“. Savo gebėjimus išbandė 17 miesto ketvirtokų. Komisijai įvertinus darbus, paaiškėjo raštingiausi miesto ketvirtokai. I vieta skirta Gabrielai Valaitytei (Šaltinių progimnazija, vyresnioji pradinių klasių mokytoja Kristina Kivarienė), II vieta – Jokūbui Bružikui (Dzūkijos mokykla, pradinių klasių mokytoja metodininkė Nijolė Amšiejienė) ir Majui Kivarui („Volungės“ progimnazija, pradinių klasių mokytoja metodininkė Rūta Pavasarienė), III vieta – Vakarei Gruzinskaitei („Sakalėlio“ pradinė mokykla, pradinių klasių mokytoja metodininkė Asta Lesvinčiūnaitė) ir Liepai Vasarytei (Šv. Benedikto gimnazija, pradinių klasių mokytoja Justina Krisiulevičiūtė).

Konkurso dalyviai ir mokinius parengę mokytojai apdovanoti gimnazijos direktoriaus  pavaduotojos ugdymui, laikinai einančios direktoriaus pareigas Linos Kankevičienės padėkomis, o nugalėtojai – diplomais. Sveikiname nugalėtojus!

Renginį organizavo pradinių klasių mokytojos Simona Ežerskienė, Jolita Svirinavičienė, Asta Dabušinskienė ir Daiva Ambrasienė.